Schamann design 
Úvodem
Masáže
Spa procedury
Zábaly
Novinky - slevy
Ceník
Fotogalerie
Kontakt

Hubnoucí procedura THALASPA

Ve světě současné kosmetologie léčebného a estetického směru preparáty Thalaspa zaujímají již mnoho let jedno z předních míst. Známka byla založena na základě hlubokých znalostí a zkušeností ve výrobě prostředků péče o tělo a jejich používání v centrech thalasoterapie, balneoterapie, kosmetických salonech a lékařských centrech. Preparáty jsou vyráběny s použitím mořských řas, bahna a minerálů získávaných z vody čistého oceánu na západním pobřeží Francie, v provincii Bretaň. Základními aktivními komponenty značky jsou mikroskopické řasy (Laminaria, Chaluha, Lithothamnium) a hlubokomořské bahno.

Zábal i peeling obsahuje tyto aktivní přísady

Mikroskopické řasy Laminaria Digitata – bohaté na mikročástice, minerální soli a jód, používají se k léčení přebytečných místních usazenin tuku a celulitidy. Jód zlepšuje  přijímání fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů. Laminaria pomáhá snížení cholesterolu v krvi, zpomaluje rozvoj arterosklerózy.

Kofein – stimuluje okysličení tuků  a příznivě působí proti jejich ukládání do tukových buněk. Výrazně podporuje mikrocirkulaci pokožky a prokrvuje, čímž stimuluje také spalování tuků a zvyšuje pružnost a napětí pokožky. Je známý také diuretickými účinky, zrychluje odvádění nadbytečné tkáňové tekutiny a volných mastných kyselin. Posiluje buněčné a mezibuněčné vazby, čímž viditelně zpevňuje kožní tkáň. Tím, že působí proti viditelným příznakům ukládání vody, prokazatelně zpomaluje nebo dokonce zastavuje vývoj celulitidy.

Přeslička – zlepšuje metabolismus buněk, elastičnost a pevnost tkání

Rozmarýnový olej – snižuje hypersekreci pokožky, způsobuje stahování pórů, vyhlazuje povrch pokožky. Olej změkčuje hrubé části pokožky, obnovuje hebkost a elastičnost epidermu. Je to silný prostředek proti celulitidě.

Vlasta Urbánková, Toužimská 930/71, Praha 9 – Kbely