Schamann design 
Úvodem
Masáže
Spa procedury
Zábaly
Novinky - slevy
Ceník
Fotogalerie
Kontakt

Seznámení s produkcí Gerard‘s

Italská kosmetika Gerard‘s byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Vlastní laboratoř umožňuje vyrábět produkci, která drží krok s požadavky současné kosmetologie, dermatologie a farmacie.
Kosmetika Gerard‘s – to je komplex SPA péče o pokožku obličeje a těla, jedna z nejznámějších značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je – přírodní rostlinné přísady.
Harmonicky do sebe zahrnuje principy starověkého indického učení Ayurvédy , starověká tajemství ozdravných prací velikého Avincenny s novými úspěchy rehabilitačního lékařství a současných technologií.
Kosmetika Gerard‘s se odlišuje od jiných profesionálních značek přítomností domácí péče. Sortiment produkce se nepřetržitě obnovuje. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů , více než 60 procedur na obličej a tělo. Kosmetika Gerard‘s umožňuje vybrat si úplný individuální program jak profesionální tak domácí péče.

Koncepce:
kosmetické přípravky Gerard‘s k profesionální a domácí péči byly vytvořeny na základě Biotechnologické metody s využitím základů aromatické terapie a homeopatie, plně bez přítomnosti jemných parfémů
každý prostředek Gerard‘s byl vytvořen k vyřešení konkrétního kosmetického úkolu a má určitý specializovaný účinek
recepty výtažků byly převzaty z indických knih podle učení Ayurvédy
procedury profesionální a domácí péče jsou opatřeny podrobnými protokoly

Filosofie
Gerard’s nevrátí čas zpátky, ale pomůže řešit problémy s Vaší pokožkou v jakémkoliv věku, kdykoliv v roce, během jakéhokoliv fyziologického stavu, odstraní detoxikaci a stimuluje biochemické procesy v pokožce.

Princip společnosti Gerard’s je darovat svým klientům krásu a zdraví.

Vlasta Urbánková, Toužimská 930/71, Praha 9 – Kbely