Schamann design 
Úvodem
Masáže
Spa procedury
Zábaly
Novinky - slevy
Ceník
Fotogalerie
Kontakt

OLIVOVÝ zábal

olivový olej je jedním z nejvíve zdraví prošpěšných olejů. Olivový zábal je vhodnou péčí proti celulitidě a strijím, má úžasné zpevňující účinky. Olivový zábal se používá  spolu s rozdrcenou bazalkou, která zástává funkci peelingu a má výborné protizánětlivé vlastnosti.

JOGURTOVÝ zábal

jogurtové kultury,vitaminy,stopové prvky a mléčné kultury a cukry obsažené v jogurtovém zábalu mají osvěžující a ochranné účinky pro pleť. Jogurtový zábal hydratuje a vyhlazuje pleť, podporuje hojení drobných ran. Jogurtový zábal má zklidňující a obnovující účinky na pokožku.

MEDOVÝ zábal

přírodní med má blahodárný účinek na pokožku těla a celý organismus. Medový zábal příznivě působí na celulitidu, podporuje regeneraci a omlazení buněk pokožky. Medový zábal svým složením dodává tělu potřebné minerály a vitaminy. Medový zábal je výbornou přípravou před sluněním.

ČOKOLÁDOVÝ zábal

čokoláda  má silně omlazující a vyživující účinky,obsahuje měď potřebnou k tvorbě kolagenu. Čokoládový zábal má hydratační účinek, redukuje strie a celkově udržuje naši pokožku pružnou a bez vrásek. Čokoládový zábal je perlou mezi zábaly a má blahodárný vliv na psychiku člověka.

Vlasta Urbánková, Toužimská 930/71, Praha 9 – Kbely