Schamann design 
Úvodem
Masáže
Spa procedury
Zábaly
Novinky - slevy
Ceník
Fotogalerie
Kontakt

Anticelulitidová masáž + skořicový zábal

Při této proceduře se nejprve nanáší na tělo skořicový  krém a přiloží se tlakový zábal. Pro zvýšení účinku ležíte během zábalu v sauna obleku, čímž dochází k výraznému hloubkovému prohřátí. Po té se důrazně promasírují problematické partie – zadeček stehna. Tím se z těla odvádí toxiny a přebytečná tekutina. Tukové buňky se  naruší – tříští a odchází lymfou z těla ven. Po masáži je důležité hodně pít, aby se veškeré škodliviny s tuky vyplavily z organismu.

Anticelulitidová masáž + ozonový zábal

Při této proceduře postupujeme opačně. Začínáme masáží problémových partií a po důkladném promasírování přikládáme zábal. Ozonový zábal vyhlazuje kůži a vyrovnává veškeré její  nerovnosti.  Ozon zlepšuje mikrocirkulaci v podkožní vrstvě a tím okysličení a energetické zásobení kožních buněk. To pomáhá dosáhnout obecné detoxikace, revitalizace a imunizace celého organismu a ne jen dočasného kosmetického účinku. Na základě velkého množství klinických zkušeností můžeme prohlásit, že ozonová terapie je jeden z nejefektivnějších způsobů pro prevenci a léčbu celulitidy.

Anticelulitidová masáž + bahenní zábal

Při této proceduře se nejprve nanáší na tělo silně prohřívací termální  bahno z Toskánska. Je to certifikovaný lázeňský produkt řady Sillene z lázní TERME DI CHIANCIANO.  Tato kosmetika je založená na minerálním základu posvátných léčivých termálních pramenů a je proslulá ojedinělým složením minerálních vod bohatých na složky rostlinných planktonů a minerálních solí. Po bahenním zábalu následuje samozřejmě ještě masáž. Tato procedura je obzvlášť oblíbená pro okamžitě viditelný efekt.

Vlasta Urbánková, Toužimská 930/71, Praha 9 – Kbely