Schamann design 
Úvodem
Masáže
Spa procedury
Zábaly
Novinky - slevy
Ceník
Fotogalerie
Kontakt

HIMALÁJSKÁ SŮL

Krystalická himalájská sůl se v Himalájích těží již 200 let. Vznikla vysušením pravěkého moře před více než 230 miliony lety. Příčinou vysušení byly změny klimatu a pohyb kontinentálních desek. Sůl se těží z hloubky 400-600 metrů pod zemským povrchem. Na tuto sůl nemá žádný vliv znečištěné životního prostředí. Je zcela v přírodním stavu, bohatá na minerální látky, nečištěná, mechanicky nezpracovávaná.

Krystalická sůl z Himálají obsahuje důležité minerály, které lidské tělo  potřebuje. Tyto prvky byly součástí pramoře a mají i nyní pro lidský organismus centrální význam. Velmi cenná  krystalická sůl protkává sůl kamennou jako spleť žilek. Červené zbarvení soli je způsobeno oxidem železitým.  Krystalická sůl tvoří díky své geometrické struktuře jemné fraktálové formy. Díky pravidelné krystalické stavbě má  krystalická sůl silné přirozené, životvorné síly pro orgány a nervy.

Sůl je z pakistánských dolů v pohoří Himálaje. Koupel či masáž touto solí přináší maximální pocit uvolnění, posiluje organismus, kterému dodává minerály, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky a je vhodná pro všechny druhy pokožky.

Vlasta Urbánková, Toužimská 930/71, Praha 9 – Kbely